TAJD685K050R stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More TAJD685K050R
2240 in stock
Vantage IC, LLC
Address: 111 Comac St Ronkonkoma, NY, United States 11779
Contact: Sales   Department,  Phone: 1-631-648-9040 Ext.118 , Fax: 1-631-648-9039
More TAJD685K050R AVX
CHIP TANT 6.8uf 50V 10% full (500) + partial re
2654 in stock
M & R Communications
Address: 40 SAWGRASS DR #4 BELLPORT, New York, United States 11713
Contact: Artie, Diana   Kellerman,  Phone: 631-447-2003 , Fax: 631-447-2352
More TAJD685K050R AVX
IN STOCK
975 in stock
More TAJD685K050R AVX
80 in stock
More TAJD685K050R AVX
CTC
500 in stock
More TAJD685K050R AVX
STOCK
450 in stock
More TAJD685K050R AVX
6.8 uF,50V,10%,D CASE
472 in stock
More TAJD685K050R AVX
CAP TANT SMT 6.8UF 50V 10% T/R
361 in stock
More TAJD685K050R AVX CORPORATION
450 in stock
More TAJD685K050R AVX
20 in stock