TAJC106M016R CAP. TANTALUM 10UF 20% 16V SMT (C) stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More TAJC106M016R AVX
Stock Europe - ROHS:YES
440 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More TAJC106M016R
16 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More TAJC106M016R AVX
500 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More TAJC106M016R HITACHI
CAP.SM.CASE.C.10UF.16V.20%.HP.TANT
63 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704
Contact: SALES   DEPT.,  Phone: 310-325-4949 , Fax: sales@qdt-inc.com
More TAJC106M016R AVX/KYOCERA
16V 20%
51 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More TAJC106M016R AVX
59 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More TAJC106M016R
1128 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 5618920812
More TAJC106M016R AVX
PT REEL
457 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More TAJC106M016R
1922 in stock
More TAJC106M016R AVX
51 in stock
Similar Parts of TAJC106M016R
TAJC106M016R12
2 suppliers
TAJC106M016RAP
2 suppliers
2000 in stock
TAJC106M016RBJ
3 suppliers
19821 in stock
TAJC106M016RBL
3 suppliers
703900 in stock
TAJC106M016RBY
100000 in stock
TAJC106M016RFJ
16290 in stock
TAJC106M016RNJ
117 suppliers
TAJC106M016RORS
816900 in stock
TAJC106M016RTX
12000 in stock