T496B106M016AS CAP-10uF-KEMET_CASEB-20%-16V-TANT stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More T496B106M016AS KEMET
Type: B,1210(3528 Metric)
57279 in stock
More T496B106M016AS KEMET
07+
80000 in stock
More T496B106M016AS KEMET
CAPACITOR TANT 10UF 16V 20% SMD
2031 in stock
More T496B106M016AS KEMET
32100 in stock
More T496B106M016AS KEMET
CAP-10uF-KEMET_CASEB-20%-16V-TANT
1705 in stock
More T496B106M016AS KEMET
18000 in stock