T495X107K016ATE080 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More T495X107K016AT E080 NEMCO
9999 in stock
More T495X107K016ATE080 KEMET
CAP TANT SMD 100UF 16V 10% 7343-43
500 in stock
More T495X107K016ATE080 KEMET
1500032 in stock
More T495X107K016ATE080 KEMET
SMD
6540 in stock