STW29NK50ZD N-CHANNEL 500 V - 0.11§Ù - 29A TO-247 Fast Diode SuperMESH¢â stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More STW29NK50ZD ST
TO-247
5000 in stock
More STW29NK50ZD STM
338852 in stock
More STW29NK50ZD ST
0.01,TO-247
33000 in stock
More STW29NK50ZD ST
RoHS,TO247, NEW
600 in stock
More STW29NK50ZD STMICROELECTRONICS
Original,TO-247
57121 in stock
More STW29NK50ZD ST
In stock,PB-FREE,TO 247
45000 in stock
More STW29NK50ZD STMICRO
new and original
57616 in stock
More STW29NK50ZD ST
TO 247
6016 in stock
More STW29NK50ZD ST
10600 in stock
More STW29NK50ZD ST
5020 in stock