STPS40L45CWPBF stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More STPS40L45CWPbF STM
37964 in stock
More STPS40L45CWPBF VISHAY
45V 40A Schottky TO-247AC
500 in stock
More STPS40L45CWPBF VISHAY
Original,TO-247AC
57765 in stock
More STPS40L45CWPBF VISHAY
new and original
56920 in stock