STGE200NB60S N-CHANNEL 150A - 600V - ISOTOP PowerMESH¢â IGBT stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More STGE200NB60S ST
19 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More STGE200NB60S ST MICROELECTRONICS
80 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More STGE200NB60S STM
FAC-NEW IDAVN1506
425 in stock
More STGE200NB60S ST
60 in stock
More STGE200NB60S RHSTMICRO
RHSTMICRO - STGE200NB60S
231 in stock
More STGE200NB60S ST MICROELEC
90 in stock
More STGE200NB60S ST
20 in stock
More STGE200NB60S
50 in stock
More STGE200NB60S
IGBTs Insulated Gate Bipolar T
50 in stock
More STGE200NB60S ST
Conf OEM EXC-UNI
857 in stock