STE48NM50 N-CHANNEL 500V - 0.08ohm - 48A ISOTOP MDmesh¢âPower MOSFET stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More STE48NM50 ST MICROELECTRONICS
80 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More STE48NM50 STM
FAC-NEW IDAVN1506
12205 in stock
More STE48NM50
57 in stock
More STE48NM50 ST
23 in stock
More STE48NM50 ST MICROELEC
8540 in stock
More STE48NM50
ST Micro
700 in stock
13139 in stock
More STE48NM50
15 in stock
More STE48NM50 7533 ST MICROELECTRONICS
7533 in stock
More STE48NM50 ST2
98 in stock
Similar Parts of STE48NM50
STE48NM50TSTM
3 suppliers
90 in stock