STD16NE10L N - CHANNEL 100V - 0.07 ohm - 16A DPAK STripFET POWER MOSFET stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More STD16NE10L ST
TO-252
5000 in stock
More STD16NE10L STM
IN OUR STOCK. 90D WARR.
1649 in stock
More STD16NE10L
600 in stock
More STD16NE10L
9800 in stock
More STD16NE10L
TO-252
25805 in stock
More STD16NE10L
ST
More STD16NE10L ST
CA3
110200 in stock
More STD16NE10L
411 in stock
More STD16NE10L ST
500 in stock