ST330S12P1PBF stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More ST330S12P1PBF VISHAY
48 in stock
More ST330S12P1PBF VISHAY
1200V 330.000A STUD ROUND JUNCTION
56 in stock