ST330S08P1 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More ST330S08P1 IR
OEM EXCESS
323 in stock
More ST330S08P1 IR
50 in stock
More ST330S08P1
200 in stock
More ST330S08P1 VISHAY
800V 330.000A STUD ROUND JUNCTION
56 in stock
More ST330S08P1 IR
module
690 in stock
Similar Parts of ST330S08P1
ST330S08P1L
2 suppliers
642 in stock