ST180S12P0VPBF stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More ST180S12P0VPBF VISHAY
156 in stock
More ST180S12P0VPBF VISHAY
324 in stock
More ST180S12P0VPBF VISHAY
1200V 200A Phase Control SCR TO-209AB (TO-93)
12 in stock