ST180C12C0L stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More ST180C12C0L IR
OEM EXCESS
308 in stock
More ST180C12C0L
300 in stock
More ST180C12C0L
IR
16100 in stock
More ST180C12C0L VISHAY
1200V 350A Phase Control SCR TO-200AA (A-Puk)
12 in stock