SSU1N50A N-CHANNEL POWER MOSFET stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More SSU1N50A
975 in stock
More SSU1N50A FAIRCHILD
980 in stock
More SSU1N50A FSC
338849 in stock
More SSU1N50A
9800 in stock
More SSU1N50A
FSC
12700 in stock
TO-251/252
50 in stock
More SSU1N50A FAIRCHILD
10013 in stock
More SSU1N50A ST
CA3
910 in stock
More SSU1N50A FSC
TO-251
3500 in stock
More SSU1N50A FSC
12000 in stock