SR201A331JAA SR201A331JAA 330 PF 5% 100V stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More SR201A331JAA AVX
2088000 in stock
More SR201A331JAA AVX
60000 in stock
More SR201A331JAA AVX
SR201A331JAA 330 PF 5% 100V
1593 in stock