SPW47N60S5 Cool MOS™ Power Transistor stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More SPW47N60S5 INFINEON
P-TO247
3000 in stock
More SPW47N60S5 INFINEON
50 in stock
More SPW47N60S5
USA OEM Excess (JJ003)
15 in stock
More SPW47N60S5 INFINEON
338849 in stock
More SPW47N60S5
60 in stock
More SPW47N60S5
2000 in stock
More SPW47N60S5
INFINEON
200000 in stock
More SPW47N60S5 INFINEON
5000 in stock
More SPW47N60S5 I N F
T0-3P
50 in stock