SPW16N50C3 FET-N 16A 500V SPW16N50C3 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More SPW16N50C3 INFINEON
360 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More SPW16N50C3 INF
56 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More SPW16N50C3 INF
FAC-NEW 1510IDPS
230 in stock
More SPW16N50C3 INFINEON
TO247-3
1008 in stock
More SPW16N50C3 INFENION
NEW&ORIGINAL
120 in stock
More SPW16N50C3 INFINEON TECHNOLOGIES
230 in stock
More SPW16N50C3 INFINEON
230 in stock
More SPW16N50C3 INFINEON
200 in stock
More SPW16N50C3 INFINEON
INFINEON - SPW16N50C3
480 in stock
More SPW16N50C3
Infineon technologies
240 in stock
Similar Parts of SPW16N50C3
SPW16N50C3XK
2 suppliers
34640 in stock