SP15U-48S stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More SP15U-48S VOLGEN
20 in stock
More SP15U-48S VOLGEN
POWER SUPPLY SWITCHING 48V 0.38A
25 in stock
Similar Parts of SP15U-48S
SP15Z6
7 suppliers
764 in stock