SNJ54AS138AJ stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More SNJ54AS138AJ
275 in stock
More SNJ54AS138AJ TI
CDIP
270 in stock
More SNJ54AS138AJ TEXAS
644 in stock
More SNJ54AS138AJ
401 in stock
More SNJ54AS138AJ INTEL
08+
84 in stock
More SNJ54AS138AJ TI
DIP
20 in stock
More SNJ54AS138AJ 4
138 in stock
More SNJ54AS138AJ
260 in stock