SMAJ14CA 400W Surface Mount Transient Voltage Suppressor stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More SMAJ14CA LITTELFUSE
15000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More SMAJ14CA SMC
9999 in stock
More SMAJ14CA TAITRON
400W 14Vwm 5% Bi-dir TVS in DO-214AC
7200 in stock
More SMAJ14CA BOU
10000 in stock
More SMAJ14CA RECRON
100032 in stock
More SMAJ14CA VISHAY
20961 in stock
More SMAJ14CA
1000 in stock
More SMAJ14(C)A
VISHAY
100000 in stock
More SMAJ14CA BOU
400W 14V 5% BI DO214AC
30000 in stock
More SMAJ14CA VISHAY
CA4
30000 in stock
Similar Parts of SMAJ14CA
SMAJ14CA-13
24 suppliers
SMAJ14CA-13-F
19 suppliers
SMAJ14CA-E3
4 suppliers
SMAJ14CA-E3/5A
2 suppliers
57780 in stock
SMAJ14CA-E3/61
10 suppliers
434145 in stock
SMAJ14CAHE3/5A
2 suppliers
57782 in stock
SMAJ14CAHE3/61
4 suppliers
59579 in stock
SMAJ14CAT3
6 suppliers
583950 in stock
SMAJ14CA-TR
19 suppliers
SMAJ14CATR-13
6 suppliers
504392 in stock