SLW30R-1C7LF stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More SLW30R1C7LF FCI
NEW&ORIGINAL
500 in stock
More SLW30R-1C7LF FCI
CONN 30POS 1MM PCRA .33X4MM BLK
611 in stock
More SLW30R-1C7LF 2100 FCI
2100 in stock
More SLW30R1C7LF FCI
2100 in stock
More SLW30R-1C7LF FCI
2-5 DAYS
2128 in stock
More SLW30R-1C7LF
1000 in stock
More SLW30R-1C7LF
FCI
220000 in stock
More SLW30R-1C7LF FCI
FPC/FFC.DIP:SLW-R series. 30 Pos. Side Entry ZIF Connector.
2100 in stock
More SLW30R-1C7LF FCI
3 - 5 days
5320 in stock