SL0310001 3111 N. Deer Run Road #4 Carson City, NV 89701 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More SL0310001 AMETHERM
new and original
32971 in stock
More SL03 10001 AMETHERM
NTC THERMISTOR RESISTANCE:10OHM; RESISTANCE TOLERANCE:+/- 20
150 in stock