SC28L194A1BE stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More SC28L194A1BE PH
IN STOCK! vpe: 119/tray/qfp
28 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More SC28L194A1BE PHILIPS
QFP RoHs
54 in stock
M & R Communications
Address: 40 SAWGRASS DR #4 BELLPORT, New York, United States 11713
Contact: Artie, Diana   Kellerman,  Phone: 631-447-2003 , Fax: 631-447-2352
More SC28L194A1BE NXP
1523 in stock
More SC28L194A1BE
soshin
1710 in stock
More SC28L194A1BE PHILIPS
IN STOCK
2547 in stock
More SC28L194A1BE NXP
NXP - SC28L194A1BE
11 in stock
More SC28L194A1BE IC QUAD UART FOR 3 3V AND 5V
11 in stock
More SC28L194A1BE 549 PHILIPS
549 in stock
More SC28L194A1BE
UARTs UART QUAD W/FIFO
50 in stock
Similar Parts of SC28L194A1BE
SC28L194A1BE-528
12 suppliers
66067 in stock
SC28L194A1BE-551
16 suppliers
64009 in stock
SC28L194A1BE-557
2 suppliers
73945 in stock
SC28L194A1BE-S
3 suppliers
989 in stock
SC28L194C1A
23 suppliers
77936 in stock
SC28L198
5 suppliers
15214 in stock
SC28L198A18E
12 suppliers
13106 in stock
SC28L198A1A
84 suppliers
250481 in stock
SC28L198A1A-512
9 suppliers
75986 in stock
SC28L198A1A518
5 suppliers
60871 in stock