RWR80S2R43FR RES.WIRE 2.43 OHM 2W 1% DALE stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More RWR80S2R43FR CAL-R
RESISTORS,RESISTOR
13 in stock
More RWR80S2R43FR
54 in stock
More RWR80S2R43FR DAL
2.43^1%
54 in stock
More RWR80S2R43FR
RES.WIRE 2.43 OHM 2W 1% DALE
42 in stock
More RWR80S2R43FR
51 in stock
More RWR80S2R43FR
RES
54 in stock