ROV10-220L-S stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More ROV10-220L-S
ROV Series Metal Oxide Varisto
50 in stock
More ROV10-220L-S TYCO
Radial-leaded Metal Oxide Varistor (ROV)
3000 in stock
More ROV10-220L-S TYCO ELECTRONICS
Original,Disc 10mm
56797 in stock
More ROV10-220L-S RAYCHEM
BOX
2500 in stock
More ROV10-220L-S RAYCHEM
RAYCHEM ROV SERIES METAL OXIDE VARISTORS STRAIGHT LEAD 10MM
2464 in stock
Similar Parts of ROV10-220L-S
ROV10-220L-S-2
3 suppliers
61798 in stock