RF03N3R3C250CT stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More RF03N3R3C250CT KAMA
0.0000,0201 MLCC NPO 3.3 pF+/-0.25pF 25 V T&R RF
15000 in stock
More RF03N3R3C250CT WALSIN
15000 in stock