RC1005J1R1CS stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More RC1005J1R1CS SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Thick Film Chip Resistor 0402/1005 +-5% 1.1 Ohms 7" T & R St
190000 in stock
More RC1005J1R1CS SAMSUNG
100000 in stock