RC0805J391 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More RC0805J391 TAITRON
Chip-R, 390 Ohm, 5%, 0805(2012), RoHS, 7''Reel, 1/
125000 in stock
More RC0805J391 TAITRON
Chip-R, 390 Ohm, 5%, 0805(2012), RoHS, 7''''Reel, 1/8W, Thic
65000 in stock