RC0402F6982 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More RC0402F6982 TAITRON
Chip-R, 69.8K Ohm, 1%, 0402(1005), RoHS, 7''Reel,
30000 in stock
More RC0402F6982 TAITRON
Chip-R, 69.8K Ohm, 1%, 0402(1005), RoHS, 7''''Reel, 1/16W, T
40000 in stock