PRHMB300A6C IGBT MODULE Chopper 300A 600V stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More PRHMB300A6C NIEC
60 in stock
More PRHMB300A6C NIEC
300A/600V/IGBT+DIODE/2U
64 in stock
More PRHMB300A6C NIEC
92 in stock
More PRHMB300A6C IP
MODULE DC
11 in stock
More PRHMB300A6C
Stocks
100 in stock
More PRHMB300A6C
MODULE DC,IP
11 in stock
More PRHMB300A6C NIEC
50 in stock
More PRHMB300A6C
60 in stock