PRF18BA471QB1RB stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More PRF18BA471QB1RB MU2
12000 in stock
More PRF18BA471QB1RB
PTC Thermistors 470 OHM 32V
50 in stock
More PRF18BA471QB1RB
MU2
2400000 in stock
More PRF18BA471QB1RB MURATA
SMD
4580 in stock
More PRF18BA471QB1RB MUR
OEM 2-5 DAYS
24003 in stock
More PRF18BA471QB1RB MURATA ELECTRONICS NORTH AMERI
58014 in stock
More PRF18BA471QB1RB MURATA
new and original
32660 in stock
More PRF18BA471QB1RB MURATA
32000 in stock
More PRF18BA471QB1RB MURATA
SMD
24000 in stock
More PRF18BA471QB1RB MURATA
4000 in stock