PR2-6R8-JBW stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More PR2-6R8-JBW RCD
PR2 6.8 OHM 5% PB FREE
45 in stock
More PR2-6R8-JBW RCD
41 in stock