P6KE15CATR stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More P6KE15CA (TR) VISHAY/GS
15V BI-DIR. TRANSIENT SUP. P6KE 15CA
63 in stock
More P6KE15CAT/R EIC
3000 in stock
More P6KE15CATR LTL
3320 in stock
More P6KE15CATR LITTELFUSE
600 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-15
50000 in stock