P1330-334K Surface Mount Power Inductors stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More P1330-334K API
566 in stock
More P1330-334K APIDELEVAN
new and original
78596 in stock
More P1330-334K DELEVAN
Our Stock
155 in stock
More P1330-334K API DELEVAN
155 in stock
More P1330-334K API
INDUCTOR POWER 330.0UH SMD
1500 in stock
More P1330334K API DELEVAN
155 in stock