OPB860T51 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More OPB860T51
QT
50 in stock
More OPB860T51
InSTOCK
72 in stock
More OPB860T51 QT
Optical Interrupter Switches, IF=20mA, VCE=5V, On-State Coll
50 in stock
More OPB860T51 OTK
51 in stock
More OPB860T51 OPTEK
50000 in stock
More OPB860T51 OPB
INTERRUPTER
419.00 in stock
More OPB860T51 OPB
419 in stock