NRC10J682TRF stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More NRC10J682TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0805 5% 6.8K OHM
10000 in stock
More NRC10J682TRF
25000 in stock