NRC10F6982TRF stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More NRC10F6982TRF
IN STOCK
5000 in stock
More NRC10F6982TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0805 1% 69.8K OHM
80000 in stock
More NRC10F6982TRF NIC COMPONENTS CORPORATION
7200 in stock