NRC10F40R2TR stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More NRC10F40R2TR NIC
IN STOCK
15000 in stock
More NRC10F40R2TR NIPPON
19900 in stock
More NRC10F40R2TR NIC COMPONENTS CORP
NIC,THICK FILM RESISTOR
4400 in stock
More NRC10F40R2TR NIC EUROTE
RES 40.2 OHM 1 10W 1% 0805
16249 in stock
More NRC10F40R2TR NIC
In stock ships today
4902 in stock
More NRC10F40R2TR NIC
Tape & Reel
2604 in stock
More NRC10F40R2TR
750000 in stock
Similar Parts of NRC10F40R2TR
NRC10F40R2TRF
3 suppliers
38963 in stock