NRC10F3740TRF stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More NRC10F3740TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0805 1% 374 OHM
15000 in stock
More NRC10F3740TRF NIC COMPONENTS CORPORATION
2654 in stock
More NRC10F3740TRF
15000 in stock