NRC10F3570TRF stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More NRC10F3570TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0805 1% 357 OHM
5000 in stock
More NRC10F3570TRF
10000 in stock