NRC10F3013TRF stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More NRC10F3013TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0805 1% 301K OHM
5000 in stock
More NRC10F3013TRF NIC COMPONENTS
Y,1 Days after PO confirms
4243 in stock
More NRC10F3013TRF
10000 in stock