NRC10F2800TRF stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More NRC10F2800TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0805 1% 280 OHM
5000 in stock
More NRC10F2800TRF NIP
15000 in stock
More NRC10F2800TRF NCC
10100 in stock
More NRC10F2800TRF
10000 in stock