NRC06F6812TRF stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More NRC06F6812TRF NIC
20769 in stock
More NRC06F6812TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0603 1% 68.1K OHM
10000 in stock
More NRC06F6812TRF NIP
35000 in stock
More NRC06F6812TRF NIC
In stock ships today
4383 in stock
More NRC06-F-6812-TRF NIC
BEST
4827 in stock
More NRC06F6812TRF
40000 in stock