NRC06F6340TRF stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More NRC06F6340TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0603 1% 634 OHM
5000 in stock
More NRC06F6340TRF NIP
20000 in stock
More NRC06F6340TRF NIC
In stock ships today
865 in stock