NRC06F3161TRF stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More NRC06F3161TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0603 1% 3.16K OHM
5000 in stock
More NRC06F3161TRF NIC COMPONENTS CORPORATION
4700 in stock
More NRC06F3161TRF NIC
In stock ships today
4940 in stock
More NRC06F3161TRF
50000 in stock