NRC06F2941TRF stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More NRC06F2941TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0603 1% 2.94K OHM
5000 in stock
More NRC06F2941TRF NIP
75000 in stock
More NRC06F2941TRF NC
OEM 2-5 DAYS
5003 in stock
More NRC06F2941TRF
10000 in stock
More NRC06F2941TRF
OEM EXCESS NEED TARGET
4376 in stock
More NRC06F2941TRF NIC
10000 in stock