NRC06F18R2TRF stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More NRC06F18R2TRF NIC COMPONENTS CORP
New
4265 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More NRC06F18R2TRF NIC
5K REEL
10000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More NRC06F18R2TRF NIC
5000 in stock
More NRC06F18R2TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0603 1% 18.2 OHM
30000 in stock
More NRC06F18R2TRF NIC
RoHS, STOCK
5040 in stock
More NRC06F18R2TRF NIP
20000 in stock
More NRC06F18R2TRF
5000 in stock
More NRC06F18R2TRF NIC C
4650 in stock