NRC04F9312TRF stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More NRC04F9312TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0402 1% 93.1K OHM
20000 in stock
More NRC04F9312TRF
20000 in stock