NRC04F1002TRF stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More NRC04F1002TRF NIC
res.sm.0603.1k.0hm.1/16w.5%
19952 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704
Contact: SALES   DEPT.,  Phone: 310-325-4949 , Fax: sales@qdt-inc.com
More NRC04F1002TRF NIC COMPONENTS CORP
New
10000 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More NRC04F1002TRF NIC
33788 in stock
More NRC04F1002TRF NIC
2850 in stock
More NRC04F1002TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0402 1% 10K OHM
5000 in stock
More NRC04F1002TRF NIC
7290 in stock
More NRC04F1002TRF
26906 in stock
More NRC04F1002TRF NIP
NIC
120000 in stock
More NRC04F1002TRF NIC COMPONENTS COR
10000 in stock