MSP430G2212IPW20 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More MSP430G2212IPW20 TEXAS INSTRU
980 in stock
More MSP430G2212IPW20 TEXAS INSTRUMENTS
1284 in stock
More MSP430G2212IPW20
980 in stock
More MSP430G2212IPW20 TI
SOP
20 in stock
600 in stock
Similar Parts of MSP430G2212IPW20
MSP430G2212IPW20R
9 suppliers
119517 in stock